hbctaurusplzen

E-mail: frenk23@seznam.cz

HBC Taurus Plzeň - TJ ZKZ Horní Bříza B

10.03.2013 18:57

V posledním kole okresní hokejbalové ligy se utkaly tými HBC Taurus Plzeň a TJ ZKZ Horní Bříza "B". Hra hned od začátku nabrala na otáčkách. Již v 52 vteřině zápasu vstřelila Bříza vedoucí branku. Ačkoli se zdálo, že se míček odrazil od horní tyče, rozhodčí gol uznal. Býky to však nepoložilo, ba naopak navýšily tempo a za 15 vteřin Jan Černík vyrovnal. Dlouho se pak hrálo bez branek. A místo golu tak diváci viděli zejména osobní souboje. Do potyčky se dostal například ranař Buračinský, který si vyměnoval názory se soupeřovým obráncem. Rozhodčí však další pokračování nepřipustili. Na konci druhé třetiny pak přišla po delší odmlce další golová situace. Bohužel pro Taurusy ,střelci byli hosté. 41 vteřin před sirénou se vhazovala po pravé ruce brankáře Sudy. Kapitán Mužík se snažil míček vyhodit rovnou z buly, bohužel však tento pokus vystihl hostující Šebesta, který tvrdou ranou propálil vše co mu stálo v cestě. 2 a půl minuty po začátku závěrečné části pak hosté přidali třetí branku. Taurusy to trošku podlomilo a tak nezbývalo, než si vzít oddechový čas. Bylo evidentní, že to byl velmi dobrý tah. Býci nabrali tempo a během 22 vteřin vyrovnali na 3:3. Na střídačce tak propukla obrovská radost. Bohužel ne na dlouho. Obránce Tomáš Zrno ztratil míček v rohu hřiště a hostující Bohm pak našel skulinku mezi Sudovými betony. Pak už jen došlo ke kosmetické úpravě skore. Horní Bříza tak ve velké bitvě vyhrála 3:5.