hbctaurusplzen

E-mail: frenk23@seznam.cz

STS Chvojkovice Brod - HBC Taurus Plzeň 3:5

24.03.2013 19:47

V prvním nadstavbovém kole narazili Taurusové na 3. tým tabulky STS Chvojkovice Brod. Býci vstoupili do zápasu ve vysokém tempu. Soupeře dostávali už od začátku pod tlak, což často vedlo poněkud k zbytečným vyloučením. Už v 6 minutě skoroval tvrdou ranou po krásné nahrávce Radka Mana obránce Tomáš Zrno. Do konce třetiny ale stihl soupeř vyrovnat. Jan Kodalík poslal tvrdou střelu za bránu a obránce Radek Sladký nestihl zareagovat. Martin Klass pak střílel nad vyrážečku Kovářové. Druhá třetina se pak odehrávala prakticky na polovině domácích. Což bylo znát hlavně na psychyce soupeře. Býci za druhou třetinu přestříleli Chvojkvice 13:19 a z toho vyplynulo skore 1:4. Celkově se tak taurusové ujali vedení 2:5. Vposlední třetině pak pouze kosmeticky upravil skore Kodalík. Šest vteřin před koncem vypršel Kodalíkovi trest a vyskočil za vytaženou obranu. V samostatném nájezdu pak krásnou kličkou uzavřel skore na 3:5.